Форум за криминалистика и криминологија
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Министарка унутрашњих послова

Go down 
AuthorMessage
Nick
Admin
avatar

Posts : 43
Points : 88
Join date : 2013-01-15

PostSubject: Министарка унутрашњих послова   Mon Jan 13, 2014 7:35 pm

ПРВАТА ПОЛИЦАЈКА БИЛА КРЕВОК НАРЦИС
Вештиот наод за психичката состојба на министерката Јанкулоска, кој е изготвен за судскиот спор што таа го води против Петре Шилегов, портпарол на СДСМ, открива интересни детали.

Фокус 11 јан 2014
Министерката толку многу била навредена од обвинувањата на Шилегов дека сомнително се збогатила, што со денови не можела мирно да спие, а имала и намален апетит, поради што ослабела.

Според вештачењето, душевната болка на министерката била голема поради фактот што била јавен функционер, но и нарцисоидна личност.

Па, затоа, за залечување на министерските душевни болки, кои психијатарот ги измерил со интензитет од среден до лесен степен, Јанкулоска бара 16.000 евра.


Јоој, брк ли ти љубим!
Back to top Go down
View user profile http://kriminalist.board-directory.net
 
Министарка унутрашњих послова
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Криминалист :: Хумор-
Jump to: